مشاوره تحصیلی: آشنایی با یک روش مطالعه ی علمی مطالعه باعث می شود که دانش آموز با هر توان علمی بتواند با آرامش مطالعه کند و یادگیری هم اتفاق بیفتد... همچنین آشنایی با سطوح (طبقات) یادگیری در حوزه های مختلف به خصوص حوزه ی شناختی با عث می شود یادگیری به صورت عمیق و در سطوح مختلف اتفاق بیفتد... به همین منظور بر اساس منابع معتبر دو پوستر طراحی شده است که این موضوع را به صورت آسان تر به نمایش می گذارد. لینک های دریافت فایل:

مشاوره تحصیلی: به جهت آشنایی دانش آموزان با «برنامه ریزی درسی بر اساس اصول یادگیری» پوستری تهیه و طراحی شده که در آن برنامه ریزی بر اساس اصول یادگیری نشان داده شده است.

ابعاد اصلی این پوستر 70 سانتی متر در 100 سانتی متر می باشد که می توان آن را در ابعاد بزرگتر یا کوچک تر چاپ کرد.

 پوستر برنامه ریزی براساس اصول یادگیری جهت نصب در مدارس(حجم 7.15mb ارتفاع 70 سانتی متر،عرض 100 سانتی متر)

 

پوستر برنامه ریزی

لینک مرتبط : 

انتشار کتاب «راهنما و کتاب کار برنامه ریزی درسی کنترل»

مشاوره تحصیلی : سه طرح با عنوان های خدا چه کسانی را دوست دارد، آگاه باش که با یاد خدا دلها ارام می گیرد و هر که اتکایش به خدا باشد خدا برای او کافی است. تقدیم به همکاران مشاور می شود. این طرح برای نصب در مدارس تهیه شده است . 

آگاه باش که دل ها به یاد خدا ارام می گیرد
برای چاپ، فایل زیپ شده را اینجا دانلود کنید

اندازه 30*150 سانتی متر

مشاوره تحصیلی : به مناسبت هفته ی بهداشت روان که هر ساله از 24 مهر تا 30 مهر در مدارس برگزار می شود، سه طرح ازرفتار جرات مندانه، پرخاشگرانه و منفعلانه  توسط اینجانب (رزاق خواجه زاده) طراحی شده است که تقدیم دوستان مشاور می نمایم. مشاوران عزیز می توانند این سه طرح را به صورت بنر یا پوستر در اندازه های مختلف تا ابعاد یک در دو متر و سی چاپ نمایند. امید که مورد پسند دوستان واقع شود. ضمنا متن طرح عمدتا از کتاب مهارتهای زندگی نوشته شهرام محمدخانی گرفته شده است. 

 

رفتار جرات مندانه

برای چاپ، فایل زیپ شده ی رفتار جرات مندانه که حدود 14 مگابایت می باشد اینجا دانلود کنید