مشاوره تحصیلی: یکی از نکات مهم در برنامه ریزی درسی این است که بدانیم برای هر درس در هفته چند ساعت مطالعه کنیم در این ویدیو به این سوال پاسخ داده شده است.
مشاوره تحصیلی: هر چه به روزهای نزدیک به کنکور نرزدیک تر می شویم نگرانی برخی کنکوری ها از فراموشی مطالب و تمام نکردن کتاب هاب بیشتر می شود. در این ویدیو به این دوموضوع پاسخ داده شده است.
مشاوره تحصیلی: یک شروع به موقع برای موفقیت در کنکور از اهمیت زیادی برخوردار است. در این ویدیو اهمیت پایه دهم از چند جهت مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین سهم پایه دهم از سوالات کنکور نیز توضیح داده شده است.

مشاوره تحصیلی: ? برنامه‌ریزی برای امتحانات نوبت دوم (یازدهمی ها ، خرداد ۱۴۰۰) ?با سلام و آرزوی سلامتی و قبولی طاعات و عبادات شما

امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ است و کم‌کم به امتحانات نوبت دوم (پایانی) نزدیک می‌شویم اما قبل از سخن درباره برنامه‌ریزی برای امتحانات نوبت دوم، سه نکته عرض می‌کنم:

مشاوره تحصیلی: ? برنامه‌ریزی برای امتحانات نوبت دوم (دهمی‌ها ، خرداد ۱۴۰۰) ?با سلام و آرزوی سلامتی و قبولی طاعات و عبادات شما

امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ است و کم‌کم به امتحانات نوبت دوم (پایانی) نزدیک می‌شویم اما قبل از سخن درباره برنامه‌ریزی برای امتحانات نوبت دوم، سه نکته عرض می‌کنم:

مشاوره تحصیلی: برنامه ریزی روزهای عید برای دانش آموزان دهمی و یازدهمی از اهمیت زیادی برخوردار است. در این پست لینک ویدیوی روش برنامه ریزی برای روزهای عید، فایل اکسل برای تنظیم برنامه و فایل پی دی اف برای دانش آموزان که به کامپیوتر یا لپ تاپ دسترسی ندارند تقدیم می شود. پیشاپیش عیدتان مبارک

لینک ویدیو روش برنامه ریزی در روزهای عید در آپارات

لینک دریافت فایل پی دی اف جهت تنظیم برنامه

لینک دریافت فایل اکسل جهت تنظیم برنامه

مشاوره تحصیلی: آشنایی با کنکور رشته ادبیات و علوم انسانی و برنامه راهبردی تا کنکور 1400. این وبینار در 14 اسفند 1399 به طور زنده از آپارات و شبکه شاد پخش شده است.
مشاوره تحصیلی: آشنایی با کنکور رشته تجربی و برنامه راهبردی تا کنکور 1400. این وبینار در 14 اسفند 1399 به طور زنده از آپارات و شبکه شاد پخش شده است.
مشاوره تحصیلی: نیمسال اول یا نیمه اول برای بچه های کنکوری تموم شده و میخوایم ببینیم برای موفقیت در نیمسال دوم چکار باید بکنیم. برای داوطلبان کنکور، امتحانات نوبت اول که تموم مي شه، تقریبا نیمی از « نقشه راه کنکور» طی شده و باید چشم به نیمسال دوم بدوزیم.
مشاوره تحصیلی: یه نمونه برنامه ریزی هفتگی ساعتی برای فارغ التحصیل رشته تجربی. این برنامه با استفاده از نرم افزار اکسل تنظیم شده است. جدول اکسل برای کنکور تجربی، انسانی، ریاضی و یکی هم برای سایر پایه ها به صورت آماده طراحی شده و فقط کافی است بر اساس راهنما عمل کنید تا بتوانید به راحتی ساعت های مطالعه خود را در هفته تنظیم کنید. لینک دریافت فایل اکسل: http://eqiq.ir/images/konkoor/barnamehrizi1_2.xlsx
مشاوره تحصیلی: روش برنامه ریزی روزانه یکی از آسان ترین روش های برنامه ریزی است. در این روش بر مبنای برنامه کلاس های درس و آزمون های آزمایشی شب قبل یا بعد از کلاس (روزهای مدرسه) برنامه تنظیم و روزانه اجرا می شود.
مشاوره تحصیلی: با توجه به نزدیک شدن به روزهای امتحاناتِ نوبت اول این سوال پیش می آید که در این روزها برنامه ریزی برای دانش آموزان دوازدهمی چطور باشد؟ اصلا یک دانش آموز کنکوری باید برای امتحانات نوبت اول بخونه یا نه؟ یا فقط حواسش به کنکورش باشه؟!
مشاوره تحصیلی: در این ویدیو توضیح داده ایم که دانش اموزان دوازدهمی که داوطلب شرکت در ازمون سراسری هستند چگونه بین کلاس های مدرسه و خصوصی و همچنین آزمون های ازمایشی هماهنگی ایجاد کنند و براساس اولویت برنامه ریزی کنند.
مشاوره تحصیلی: روش برنامه ریزی روزانه یکی از مناسب ترین روش های برنامه ریزی ریزی برای دانش آموزانی است که در یک پایه درس می خوانند. دانش آموزان پایه های یازدهم، دهم، نهم و ... می توانند از این روش استفاده نمایند.

مشاوره تحصیلی: امروز ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۹ است و تا زمان اعلام‌شده برای برگزاری کنکور یعنی ۳۰ و ۳۱ مرداد حدود ۳۵ روز باقیمانده است. برای دانش آموزان کنکوری این دوران به دوران جمع‌بندی معروف است و به‌طور معمول باید چند کار انجام بدهند اما کیفیت و کمیت این کارها نیز مهم است که در این ویدیو به آن‌ها اشاره می‌شود: 
لینک ویدیوی 8 دقیقه ای در آپارات

مشاوره تحصیلی: نقشه راه کنکور یعنی آگاهی از اینکه درس های پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم در چه زمان هایی بخوانیم و جمع بندی کنیم. به عبارت دیگر یعنی نقشه کلی برای موفقیت در کنکور که در چه زمان هایی چه پایه هایی بخوانیم و در نهایت برای کنکور آماده شویم. در ویدیوی 23 دقیقه ای می توانید با نقشه راه کنکور آشنا شوید.

مشاهده ویدیوی نقشه راه کنکور در آپارات